Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
شهرونداني که فقط خودشان را مي بينند شهر را به خانه خودشان مي آورند و شهرونداني که شهرشان را مي بينند،سرنوشت خانه را به سرنوشت شهر گره مي زنند.
اطلاع رسانی اطلاعیه مراسم روز کار و کارگر در شهرداری تربت حیدریه برگزار شد

kargar2به مناسبت 12 اردیبهشت ماه ، روز جهانی کار و کارگر ، مراسمی در شهرداری تربت حیدریه برگزار گردید .

این مراسم با حضور  بخشدار بخش مرکزی ، اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار ، معاونین و مدیران دوایر مختلف شهرداری در محل سالن اجتماعات شهرداری برگزار شد .
دکتر شورابی ، شهردار تربت حیدریه در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک این روز به تمامی کارگران زحمتکش و پرتلاش شهرداری گفت : در اصل این کارگران هستند که با تلاش بی ریا و صادقانه خود در واحد های اجرایی  بار اصلی عمران و آبادانی شهر را به دوش می کشند .
ایشان افزود :  امیدوارم بتوانیم قدردان این زحمات و تلاشها باشیم و شرايطي مطلوبتر و بهتر از قبل را براي اين عزيزان فراهم آوريم .
نادر سلیمانی عضو شورای اسلامی شهر و ریاست کمیسیون خدمات شهری نیز در این مراسم با ابراز خرسندی از حضور در جمع کارگران  و تبریک این روز بیان داشت : بنده  و همه اعضای شورای اسلامی شهر ، خدمات و تلاشهاي پرسنل شهرداري به خصوص کارگران عزيز را ارج مي نهيم و به همه دست مريزاد ميگوييم .
در پايان اين مراسم به چند نفر از کارگران نمونه به رسم يادبود لوح تقدير و کارت هديه اي اهدا گرديد .

kargar

kargar3


آخرين بروز رساني (دوشنبه ، 13 ارديبهشت 1395 ، 11:56)

 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112