Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
با رعايت ضوابط شهرسازي زندگي را براي خود و نسلهاي آينده آسان کنيم.
اطلاع رسانی اخبار تجليل از خبرنگاران به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار

roz khabarnygarبه مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار شهردار تربت حيدريه در نشستي خبري ضمن پاسخ به سوالات خبرنگاران و اصحاب رسانه هاي محلي از زحمات اين عزيزان تقدير و تشکر نمود .

در اين جلسه که خبرنگاران رسانه هاي مکتوب و همچنين سايتها و خبرگزاري ها  و جمعي از معاونين و مديران دواير شهرداري حضور داشتند ، دکتر شورابي به سوالات اين عزيزان پاسخ داد .
دکتر شورابي شهردار تربت حيدريه در ابتدا طي سخناني گفت : در دنيا بزرگترين منتقدان دولتها خبرنگاران هستند ، همچنين خبرنگاران حلقه ارتباط بين مردم و مديران مي باشند و مردم به دليل نداشتن توان و تخصص لازم خواسته هاي خود را از طريق خبرنگاران مطالبه مي نمايند. ايشان افزود : مديران بايد  قدر خبرنگاران را بدانند ، چراکه خبرنگاران يک فرصت و يک مشاور هستند که با انتقادات سازنده خود مي توانند راهگشاي مشکلات باشند و از روزمرگي شدن مديران جلوگيري نمايند .
شهردار تربت حيدريه ضمن ارائه پيشنهاد تربت گردي با خبرنگاران( يک روز در هر ماه ) در جهت رفع مشکلات محلات از خبرنگاران خواست تا با اطلاع رساني به موقع و درست به شهروندان شهرداري را در جهت ساختن شهري آباد و در خور شان همشهريان تربتي ياري کنند.
دکتر شورابي تشکيل شوراياري محلات به منظور همراه کردن مردم و نظارت مستقيم آنان بر اجراي پروژه هاي شهرداري ، ساخت و افتتاح پارک بانوان بعنوان دومين شهرستان استان تا دو ماه آينده ، اجراي و راه اندازي نمايشگاه دائمي و بازار زعفران ، خارج کردن اراضي بهارستان از رکود و رايزني با مالکان و ارائه راهکار و پيشنهاد ، استقرار سازمان پارکها و فضاي سبز طي روزهاي آينده در پارک ملت ، توجه ويژه به شهرک ولي عصر (عج) تا انشاا... ديگر شهروندان ساکن در اين شهرک براي کارهاي جزئي و روزمره به شهر مراجعه نکنند ، تلاش در جهت خودکفايي در توليد گل و گياه ، برنامه ريزي در جهت ساخت المانهاي نوروزي و آغاز انقلاب آسفالت طي روزهاي آتي در تمام معابر اصلي و فرعي و محلات را از جمله مهمترين اقدامات شهرداري عنوان نمود و از همه مسئولين و شهروندان خواست شهرداري را در انجام اين مهم تنها نگذارند.
در پايان با اهداي لوح و کارت هديه به خبرنگارن از زحمات اين عزيزان تقدير به عمل آمد .

roz khabarnygar1

roz khabarnygar2


 

نظرات 

 
+1 #1 مجید 21 مرداد 1394 ساعت 12:37
باسلام وخسته نباشید.آقای دکتر شورابی در روز خبر نگار نوید دادند که ساخت و افتتاح پارک بانوان بعنوان دومين شهرستان استان تا دو ماه آينده ، اجراي و راه اندازي نمايشگاه دائمي و بازار زعفران ، خارج کردن اراضي بهارستان از رکود و رايزني با مالکان و ارائه راهکار و پيشنهاد ، استقرار سازمان پارکها و فضاي سبز طي روزهاي آينده در پارک ملت ، توجه ويژه به شهرک ولي عصر (عج) تا انشاا... ديگر شهروندان ساکن در اين شهرک براي کارهاي جزئي و روزمره به شهر مراجعه نکنند ، تلاش در جهت خودکفايي در توليد گل و گياه ، برنامه ريزي در جهت ساخت المانهاي نوروزي و آغاز انقلاب آسفالت طي روزهاي آتي در تمام معابر اصلي و فرعي و محلات را از جمله مهمترين اقدامات شهرداري است.ضمن خسته نباشید وتشکر ازپیگیری مستمر آقای شهردار.انشاالله شاهد کارهای بزرگتر درشهرستان هم باشیم......خداقوت .دست مریزاد
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112