Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
همیشه بزرگوارتر از آن باشید که برنجید و نجیب تر از آن باشید که برنجانید. شاکتی گواین
اطلاع رسانی اخبار جشنواره ملی نمایش های کوتاه زائر در تربت حیدریه آغاز بکار کرد

shahrdar22زنگ آغاز جشنواره ملی نمایش های کوتاه زائر روز جمعه 30 مرداد ماه  به طور همزمان در دو تالار هنر و اندیشه تربت حیدریه به صدا در آمد .

دکتر شورابي شهردار تربت حيدريه و دبیر اين  جشنواره گفت : جشنواره با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی، گسترش فعالیتهای فرهنگی، هنری و مذهبی مرتبط با سیره ائمه معصومین (ع) به ویژه حضرت امام رضا (ع) برگزار شده است.
رمضانعلی شورابی افزود: در این جشنواره بنیاد بین المللی فرهنگی و هنری امام رضا (ع)، مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه همکاری دارند.
وی اظهار کرد: از مجموع 63 اثر رسیده به دبیرخانه، 14 اثر از 11 استان کشور پذیرفته شده اند که سه اثر از این تعداد به هنرمندان این شهرستان اختصاص دارد.
وی گفت: نمایش های سفر سوزنبان از آذربایجان غربی، در سپیده دم دیدمش از اصفهان، چهار قدم از اردبیل، سی بونار از بوشهر، کلاغ پر از کرمانشاه، ناگهان اشک و جنون از گیلان، بادکنک از مازندران، رنج تار و پود از استان مرکزی و پناهم بده از همدان، اینجا بدون مرز، احیا، قدم زدن در اتاق قرمز، زائر پیاده و نیلوفرهای آبی همگی از خراسان رضوی به این جشنواره راه یافته اند.
سومین جشنواره سراسری نمایش های کوتاه تا دوم شهریور ماه در تربت حیدریه ادامه دارد و در روز پایانی یعنی دوم شهریور پس از گلباران مزار شهدا، نمایش «سی بو نار» به نویسندگی و کارگردانی کاظم ارجمندنیا از استان بوشهر به روی سن می رود . آیین پایانی این رویداد نيز در ساعت ۲۰ روز دوشنبه دوم شهریور با حضور میهمانان و هنرمندان در شهر تربت حیدریه برگزار می شود.

jashnvare


 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112