Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
با رعايت ضوابط شهرسازي زندگي را براي خود و نسلهاي آينده آسان کنيم.
اطلاع رسانی اخبار ديدار اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار با امام جمعه شهر تربت حيدريه

dedar emam g1پس از انتصاب حجت الاسلام  والمسلمين عصمتي بعنوان امام جمعه شهر تربت حيدريه ، اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار تربت حيدريه جهت عرض تبريک و اعلام آمادگي و همراهي با ايشان به ديدار ايشان رفتند .

دکتر شورابي شهردار تربت حيدريه در اين ديدار ضمن عرض تبريک انتصاب ايشان به امامت جمعه شهر تربت حيدريه گفت : در شرايط اقتصادي فعلي و با وجود رکود در ساخت و ساز و همچنين سطح اقتصادي خانواده ها  و نيز نگرش منفي بخشي از همشهريان به شهرداري اداره کردن شهرها براي نهادي همچون شهرداري که مستقيما از محل مطالبات مردمي اداره مي شود  کاري بسيار سخت و دشوار است . در اين زمان کمک و همراهي ائمه جماعات و نيز شخص امام جمعه محترم در بيان و روشن کردن مردم از وضع موجود  و تشويق و ترغيب آنان به پرداخت عوارضات و بدهي هاي خود به شهرداري مي تواند کمک شاياني به کسب منابع درآمدي و رونق بخشيدن به آباداني شهر بنمايد .
مهندس مجتهدي ، رياست شوراي اسلامي شهر تربت حيدريه نيز ضمن عرض تبريک انتصاب ايشان گفت : شوراي اسلامي شهر تربت حيدريه در مدت سپري شده سعي بر آن داشته تا با ورود به مسائل مهم شهري در همه ابعاد فقط  شوراي اسلامي شهرداري نباشد بلکه بتواند در تمامي امورکه به رفاه حال همشهريان کمک مي نمايد ورود پيدا کرده و در جهت رفع مشکلات آنان بکوشد .
حجت الاسلام و المسلمين عصمتي در اين ديدار ضمن عرض خوش آمد و خيرمقدم فرمودند : من در مدت 17 سالي که امامت جمعه بودم و در هيچ تريبوني از مسئولي و يا نهادي انتقاد نکرده ام و اعتقادي به اين کار ندارم بلکه معتقدم بايد اگر راهکار و پيشنهادي هست مستقيما  به شخص و يا نهاد مربوطه ارائه شود .
ايشان افزود : شهرداري و شوراي اسلامي شهر قبل از هرچيز بايد با انجام کار فرهنگي و تبليغاتي در جهت جلب نظر و اعتماد همشهريان بکوشد و با ارائه طرحهاي تشويقي نسبت به اخذ مطالبات خود اقدام نمايد .  ايشان تريبون نماز جمعه  را نيز يکي از راه هاي  انجام کار فرهنگي دانستند که با هماهنگي مي توان آن را در اختيار شهرداري و اعضاي شوراي شهر جهت شفاف سازي امور قرار داد .

dedar emam g

dedar emam g2

dedar emam g3


 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112