Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
فعاليت شما شهرداري ها امروز براي کشور اسلامي يک عبادت است. امام خميني(ره)
اطلاع رسانی اخبار برگزاری مراسم روز آتش نشان به مناسبت هفتم مهر ماه

atash neshne3به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشان ،با همت سازمان آتش نشانی تربت حیدریه مراسمی در محوطه ایستگاه مرکزی آتش نشانی تربت حیدریه با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، بخشدار بخش مرکزی ، شهردار و جمعی از مدیران و روئسای ادارات شهر تربت حیدریه برگزار گرديد .


در این مراسم مهندس جهانشیری رئیس شورای اسلامی شهر تربت حیدریه ضمن عرض تبریک این روز به حضار و تشکر از حضور ایشان در این مراسم گفت : وجه تمایز شغل آتش نشانی با سایر مشاغل روحیه ایثار ، فداکاری و از خود گذشتگی این عزیزان است که در مواجهه با شعله های آتش با شجاعت با آن به مقابله برمی خیزند . ایشان گفت : تمامی اعضای شورای شهر در جریان کمبود ها و مشکلات سازمان آتش نشانی هستند و همه سعی و تلاش خود را در راه رفع این مشکلات به کار مي گيرند .
در ادامه مهندس مدرس زاده سرپرست سازمان آتش نشانی تربت حیدریه  با تشکر از همه مدعوین و حضار طی سخنانی گفت : بحمد ا... با توجه به ابلاغ اساس نامه سازمان از سال 1384 با پیگیریهای اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار ، در سال جاری موفق به تشکيل سازمان آتش نشانی شدیم . همچنین پس از 43 سال که از تاریخ تاسیس آتش نشانی تربت حیدریه می گذرد برای اولین بار تجهیزات انفرادی استاندارد به تعداد 45 دست با هزینه 300 میلیون تومان برای پرسنل آتش نشانی خریداری شده است که این امر را مدیون تلاشها و همت اعضای شورای شهر و شهردار می باشیم .
دکتر شورابی شهردار تربت حیدریه نیز در این مراسم با عرض خیر مقدم به حضار و مدیران ادرات طی سخنانی گفت : روز آتش نشان را باید به صورت ویژه به همکاران خودم در سازمان آتش نشانی تبریک عرض کنم و امید وارم روزی با تامین امکانات و تجهیزات به روز و مطلوب قدردان تلاشهای این عزیزان باشم . ایشان افزود : یکی از مشکلاتی که در شهر وجود دارد عدم تجهیز ساختمانهای بلند مرتبه اداری و خصوصی به امکانات اطفاء حریق می باشد . لازم است که مدیران دستگاه های دولتی و خصوصی نسبت به توجیه و آموزش همکاران خود و همچنین تجهیز ساختمانها به این امکانات اقدام نمایند .وی افزود : شهرداری و سازمان آتش نشانی آمادگی خود را برای ارائه آموزشهای تئوری و عملی به همه همشهریان اعلام می نماید .
در ادامه این مراسم بخشی از توان عملياتي پرسنل آتش نشانی در قالب انجام مانور های مختلف به نمایش در آمد  و پایان بخش این مراسم نیز رژه موتوری خودروهای آتش نشانی در سطح شهر تربت حیدریه بود .

atash neshne5atash neshne6atash neshne


 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112