Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
شهرونداني که فقط خودشان را مي بينند شهر را به خانه خودشان مي آورند و شهرونداني که شهرشان را مي بينند،سرنوشت خانه را به سرنوشت شهر گره مي زنند.
اطلاع رسانی اخبار با ثبت رکورد اجراي 237 هزار متر مربع آسفالت رقم خورد :

asfalt-237-2انقلاب آسفالت در شهر تربت حيدريه:
ميزان آسفالت توليد و پخش شده در شهر تربت حيدريه در سال 1394 به رکورد بي سابقه 237 هزار متر مربع رسيد .دکتر شورابي شهردار تربت حيدريه با اعلام اين خبرگفت :

براي اجراي اين ميزان آسفالت در سال جاري 1000 تن قير استفاده شده که از اين مقدار 750 تن از محل قير هاي رايگان دولتي و 250 تن از محل اعتبارات شهرداري خريداري شده است .
دکتر شورابي افزود : با اين 1000 تن قير ،20860 تن  آسفالت گرم توليد شده که تنها حمل اين ميزان آسفالت از کارخانه به سطح شهر 1400 سرويس کاميون 15 تني شده است .
بر اساس اين گزارش مهندس عظيمي معاونت فني و عمراني شهرداري تربت حيدريه در خصوص نحوه و چگونگي اجراي پروژه آسفالت شهر تربت حيدريه گفت : در حال حاضر پنج گروه آسفالت از جمله اکيپ پخش با فنيشر شهرداري ، گروه دست ريز شهرداري ، اکيپ پخش با فنيشر شرکت نگين شهر ، و دو گروه آسفالت دست ريز پيمانکاري ، آسفالت توليد شده را در شهر تربت حيدريه پخش مي کنند . مهندس عظيمي گفت تاکنون مکانهاي و معابر ذيل آسفالت شده اند :  
-    حاشيه ميدان جهاد
-    خروجي شهر حد فاصل ميدان جهاد تا پل بوري آباد
-    بلوار امام رضا (ع) حد فاصل ميدان جهاد تا پل چهار راه خواف
-    ابتداي جاده خواف و خيابان دامپزشکي
-    اطراف پل چهار راه خواف
-    بلوار امام رضا (ع) بالاتر از ميدان 22 بهمن
-    خيابان خرمشهر
-    خيابان سيلو
-    ورودي از سمت بايگ
-    قسمتي از بلوار باهنر
-    مدرس 11 و 6 و کوچه حسني
-    امامت 3 و جاده انگليس تا خيابان مهر
-    رباط بالا
-    رضا شهر 4 و6
-    امام رضا 56
-    خيابان خرداد
-    بافت فرسوده
-    جاده روستاي فرزق و بنهنگ و خيابان سعدي
-    جاده  روستاهای مزجرد ، ملکي و بيسقفيزن
-    خيابان  ايثارگران
-    پرديس غربي
-    پاسگاه کامه
-    خيابان منصوريه
-    جاده جنب اداره نظام وظيفه
-    خيابان فردوسي جنوبي ( حد فاصل ميدان مرکزي تا ميدان امام (ره) )
-      کوي امير المومنين (ع)
-    رباط پائين
-    خيابان ابن سينا
وي افزود : در اجراي آسفالت سعي شده است کليه مکانهايي که آسفالت اجرا مي شود داراي زير سازي و شيب بندي مناسب باشد و همچنين آسفالت توليدي داراي شيت و مورد تائيد آزمايشگاه فني و مکانيک خاک مي باشد . جهت کيفيت بيشتر در برخي قسمت ها از دستگاه تراش آسفالت استفاده شده و تا کنون فقط در اين قسمت شهرداري بيش از 110 ميليون تومان هزينه کرده است  همچنين جهت زير سازي بلوار باهنر از طرح تثبيت بستر به وسيله آهک و سيمان استفاده شده که کيفيت مناسب تر با هزينه کمتر با استفاده از مصالح موجود حاصل شده است .
معاونت فني و عمراني شهرداري تربت حيدريه افزود : شهرداري در نظر دارد در صورتي که وضعيت جوي مناسب باشد ظرف چند هفته آينده نسبت به اجراي روکش آسفالت کل بلوار امام رضا (ع) ورودي از سمت مشهد مقدس تا شهرک ولي عصر (عج) ، اطراف بلوار انقلاب ، ورودي زاوه  و ورودي جاده خواف اقدام نمايد . همچنين در صورت مشارکت ساکنين محلات شهر تربت حيدريه به ميزان 30 در صد ، شهرداري بلافاصله نسبت به آسفالت آن اقدام مي نمايد . اجراي يک لاين خيابان 35 متري دارو پخش نيز در دستور کار شهرداري قرار دارد و همچنين زير سازي و آسفالت باهنر 47 ( ورودي روستاي آغويه ) با مشارکت اداره راه و شهر سازي هم اکنون در حال اجرا مي باشد . يکي ديگر از مناطق هدف که هم اکنون در حال اجرا مي باشد ، ترميم آسفالت نوار هاي حفاري شده و لکه گيري معابر داخل شهرک ولي عصر (عج) است .

asfalt-237-1asfalt-237


 

نظرات 

 
0 #3 محبوبه 26 آذر 1394 ساعت 11:08
با تشکر از شما
چه خوبه همینطوری پیش برید دیگه عالیه....بی زحمت بلوار بهشتی رو هم ی نگاه بندازید ماشینای ما که داغون شد
نقل قول
 
 
+3 #2 جانباز 9 دی شهرستان 05 آذر 1394 ساعت 20:52
درود بر مجاهدان نستوه شهرداری تربت حیدریه. اما باید مطلبی راخدمتتان عرض کنم در خیابان تازه اسفالت شده رضوان (جاده انگلیس 3 و یا 4 کوچه وجود دارد که دارای شیب می باشد با توجه به نداشتن اسفالت و خاکی بودن در هنگام بارندگی و یا حرکت خودروها این خاکها وارد خیابان تازه اسفالت شده می شود که فوق العاده منظره ناپسند همراه با خاک فراوان را فراهم می اورد امید است با مساعدت اهالی نیز این مهم به لطف پروردگار و سختکوشی حضرات عالی برطرف شود
نقل قول
 
 
+6 #1 ali 20 آبان 1394 ساعت 17:24
خسته نباشید خدمت آقای دکتر شورابی به فکر خیابان بهشتی هم باشید
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112