Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
فعاليت شما شهرداري ها امروز براي کشور اسلامي يک عبادت است. امام خميني(ره)
اطلاع رسانی اخبار سخن دکتر شورابي شهردار تربت حيدريه با شهروندان فهيم و قدر شناس تربت حيدريه

shahdar25توسعه شهري مستلزم نگاهي فراگير و توجه به تمامي جنبه هاي توسعه از قبيل توسعه اجتماعي – فرهنگي – عمراني – اقتصادي – حمل و نقل و ترافيک – خدمات شهري – زيبا سازي و ... مي باشد .درچند ماهه اخير تلاش شده به همه اين مسائل در حد مقدورات توجه شود .

حتي تعهدات مالي دست و پا گير که موجب اتلاف وقت وصرف انرژي فکري فراوان شده بود ، مانند بدهي هاي شهرداري به تامين اجتماعي،  و حقوق ومزاياي معوق کارگران و ... چاره انديشي شده و با پرداخت برخي بدهي ها و تعهدات مذکور و با تقسيط برخي ديگر ، روند امور تسهيل شده است .
حجم اقدامات صورت گرفته در حوزه هاي مختلف چشم گير و اميد بخش است و در اين مسير حمايت ها و مساعدت هاي اعضاي محترم شوراي شهر و نيز تلاش بي وقفه پرسنل و کارگران خدوم شهرداري ، تاثير فراواني در اين توفيقات داشته است .گرچه در اين مجال اندک ، فرصت ارائه گزارش تمام اقدامات و فعاليت ها نيست ، ليکن به فرموده حضرت مولانا :
آب دريا را اگر نتوان چشيد                                                        هم به قد تشنگي بايد چشيد
خود را موظف و مکلف مي دانيم هر چند مختصر و گذرا شهروندان فهيم و قدر شناس تربتي را از برنامه ها و اقدامات جاري و در دست اجراي شهرداري آگاه نمائيم . تا انشا ا... در آينده اي نزديک با انتشار کتاب اقدامات شهرداري با شفافيت و تفصيل بيشتري به شهروندان عزيز که در واقع ولي نعمتان ما هستند ؛ از آنچه در خانه دوم شان يعني شهرداري روي مي دهد و روي خواهد داد اطلاع رساني و آگاهي بخشي نمائيم .
خلاصه کلام اينکه در سال  1394با شناخت نياز هاي شهر و خواسته هاي شهروندان با پي گيري مستمر و با تلاش بي وقفه نهضت آسفالت شهر تربت حيدريه با آسفالت 240 هزار متر مربع رقم خورد که خود شهروندان شاهد و ناظر اين اتفاق هستند و انشا ا... در سال آتي بر روي ايجاد تحول اساسي و چشم گير در حوزه فضاي سبز و زيبا سازي شهري و بهسازي ورودي و خروجي هاي شهر تمرکز  خواهيم کرد .گرچه به نيکي واقفيد که تمامي وظايف  حدودا سيصد گانه شهرداري خلل ناپذيرند و خادمين شما در شوراي اسلامي شهر و شهرداري از طليعه بامداد تا پايان شب براي مديريت و رتق و فتق امور شهر در تلاشند .

لذا از شهروندان عزيز تقاضا دارم در جهت ارائه روند اجراي نهضت آسفالت در سال 95 و همچنين برنامه ريزي و اجراي نهضت فضاي سبز در سال آينده ما را از راهنمايي و مشورت هاي خود محروم نفرمايند.

نگاهي گذرا به برخي از پروژه هاي اجرايي شهرداري به روايت تصوير

-    اجراي 240 هزار متر مربع آسفالت با برآورد ريالي  حدود50 ميليارد ريال در 14 مسير اصلي و چندين معبر فرعي
-    اصلاح هندسي و اجراي روکش آسفالت فاز اول بلوار باهنر
-    تعريض پل بلوار وحدت
-    پيگيري اخذ 5 هزار تن قير رايگان از وزارت راه و شهرسازي توسط شهرداري تربت حيدريه
-    اجراي طرح شوراياري محلات  و شناسايي 29 محله در شهر تربت حيدريه و برگزاري انتخابات در 9محله
-    اجراي پل و اصلاح هندسي بلوار انقلاب شهرک ولي عصر (عج)
-    اجراي پارک طبيعت کودکان و اجراي پارک بانوان 
-    خريد يک دستگاه غلطک به مبلغ 900 ميليون ريال
-    خريد يک دستگاه فلاکس قير پاش به مبلغ 350 ميليون ريال

-   جذب سرمايه گذار و تهيه آلبوم نقشه هاي اجرايي نمايشگاه دائم و بازار زعفران

-   تشکيل سازمان اتش نشاني و خريد45 ست کامل لباس نسوز و ده دستگاه تنفس براي پرسنل با هزينه  300 ميليون تومان

-   اجراي آبنماي پارک پيشکوه

-  احداث قبور دوطبقه  و خريد دو دستگاه خودرو در بهشت جواد الائمه (ع)

- احداث سرويس بهداشتي جديد و ساخت راه پله بين قبور در بهشت جواد الائمه (ع)

-  تدوين بخشنامه ها و دستوالعمل هاي بودجه سال 1395
-  احداث سرويس بهداشتي در پارک  پيشکوه
-  جمع آوري آبهاي سطحي

 

asdf3asdf5asdf4asdf1asdf2asdf6

namaesh gah

fffffffff

ttttttuuuuuuuu


آخرين بروز رساني (چهارشنبه ، 9 دی 1394 ، 09:12)

 

نظرات 

 
+4 #5 شهروند 13 دی 1394 ساعت 10:28
با سلام
می خواستم از شهردار محترم و شورای شهر و کلیه پرسنل شهرداری که در این چند ماهه اخیر سنگ تمام گذاشته اند و کارهایی که دهها سال انجام نشده بود را انجام دادید تشکر کنم و بدانید که قدردان شما هستم از خداوند برایتان توفیق خدمت بیشتر می طلبم
نقل قول
 
 
+8 #4 شهروند 12 دی 1394 ساعت 22:00
لطفا ایستگاه های اتوبوس قدیمی رو عوض کنید!!
نقل قول
 
 
+1 #3 شهروند2 09 دی 1394 ساعت 18:22
[quote name="شهروند"]سلام علیکم
ضمن تشکر وسپاس فراوان از خدمات ارزنده انجام شده در حوزه شهرداری..و خداقوت به همه این عزیزان
پیشنهاد میگردد..از پیشنهادات سازنده و کاربردی که با هزینه کم ودست آورد زیاد جهت شهرستان قابل اجرا می باشد..استقبال شود. و عملیاتی گردد.من جمله پیشنهاد عزیز دلی که فرموده بودند 1-اجرای سریع وانقلابی کمربند سبز در در پارک یشکوه و انتقال رفت و آمد اتوبوس ها .کامیون ها. خودرو سواری زایرین امام رضا از سمت جنوب کشور به منطقه پارک پیشکوه ..وساخت مغازه .بازارچه سوغات .رستوران .اغذیه فروشی.چایخانه و........در اطراف کمربند سبز و دریافت اجاره ودرآمد آن توسط شهرداری...بطوری که نقطه شروع آن از محل کمپ ثامن بسیار جالب و خوب است.
بد بختا رو میخواین برا نشون دادن شهرتون ،سرتاسر شهرو دور بزنن!!
نقل قول
 
 
+4 #2 شهروند 09 دی 1394 ساعت 07:59
سلام علیکم
ضمن تشکر وسپاس فراوان از خدمات ارزنده انجام شده در حوزه شهرداری..و خداقوت به همه این عزیزان
پیشنهاد میگردد..از پیشنهادات سازنده و کاربردی که با هزینه کم ودست آورد زیاد جهت شهرستان قابل اجرا می باشد..استقبال شود. و عملیاتی گردد.من جمله پیشنهاد عزیز دلی که فرموده بودند 1-اجرای سریع وانقلابی کمربند سبز در در پارک یشکوه و انتقال رفت و آمد اتوبوس ها .کامیون ها. خودرو سواری زایرین امام رضا از سمت جنوب کشور به منطقه پارک پیشکوه ..وساخت مغازه .بازارچه سوغات .رستوران .اغذیه فروشی.چایخانه و........در اطراف کمربند سبز و دریافت اجاره ودرآمد آن توسط شهرداری...بطوری که نقطه شروع آن از محل کمپ ثامن بسیار جالب و خوب است.
2-اجرای پارک خطی در وسط بلوار باهنر تا شهرک ولی عصر و صرفه جویی بسیار زیاد در هزینه آسفالت.تبدیل آنجا هم به منبع در آمدثابت و پایدار شهرداری
3-اجرای بازار بین المللی زعفران ایران در تربت حیدریه.به گمانم درآمد آن از کارخانه ذوب آهن اصفهان بیشتر باشد.برای شهر و شهرداری
نقل قول
 
 
+20 #1 تربتــــــــــــــ 07 دی 1394 ساعت 17:09
سلام لطفا بالای درب ورودی واحد های درون شهری مقصد یا شماره خط آن را بنویسید تا مسافران اشتباهی سوار نشن به جای اینکه میرین پشت واحد غرازتون مینویسین BRT !!!!!!!!
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112