Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
ثروت نه تنها آن چیزی است که دارید بلکه آن چیزی است که هستید. دنیس ویتلی
اطلاع رسانی اخبار برگزاري جشنواره ورزشي به مناسبت دهه فجر

bomyشهردار تربت حيدريه  در نشتي که با حضور رياست  و دبير هيات ورزش روستايي و بازي هاي بومي و محلي استان در شهرداري برگزار گرديد از برگزاري جشنواره ورزشي  در ايام دهه فجر خبر داد .


دکتر شورابي گفت : از آنجا که يکي از وظايف شهرداري در بعد فرهنگي و اجتماعي، ايجاد روحيه نشاط و شادابي در بين شهروندان از طريق برپايي جشنهاي مناسبتي و فعاليت هاي فرهنگي ،هنري ، ورزشي و... مي باشد و اعتقاد بنده اين است که شهر سالم با داشتن شهروند سالم محقق مي شود و نيز با توجه به نزديک شدن به ايام دهه مبارک فجر ،شهرداري در نظر دارد جشنواره اي را در اين ايام  به عنوان متولي امر با همکاري اداره ورزش و جوانان برگزار نمايد .
سيد مهدي اميني رياست اداره ورزش و جوانان نيزدر اين نشست ضمن  تشکر از شهرداري جهت برگزاري اين جشنواره و تعامل سازنده با اين اداره گفت : با توجه به فرمايشات و منويات مقام معظم رهبري که تاکيد به توسعه ورزش همگاني و ورزش روستايي و بازي هاي بومي و محلي نموده اند ، اداره ورزش و جوانان نهايت سعي خود را در همکاري با هيات ورزش روستايي و بازي هاي بومي و محلي داشته و اين هيات با توجه به کمبود هاي فراوان مالي و نيروهاي کمي که در اختيار دارد نتايج قابل قبولي را تا کنون کسب نموده است .
خوش باطن رياست هيات ورزش روستايي و بازي هاي بومي و محلي استان خراسان رضوي نيز در اين ديدار گفت : باعث خوشحالي است که يکي از دغدغه هاي شهرداري و شخص شهردار پرتلاش تربت حيدريه ، ورزش و توسعه آن است . ايشان افزود : شهرستان تربت حيدريه در کشور مقام سوم را پس از تهران و مشهد در توسعه ورزش روستايي و بازي هايي بومي و محلي دارد .ولي متاسفانه مقوله ورزش روستايي و بازي ها در بين مسئولين و مردم هنوز جا نيفتاده است و بايد اطلاع رساني بيشتر و بهتري در اين خصوص انجام شود .
ايشان با بيان اينکه هيات شهرستان با وجود داشتن رياستي همچون آقاي حسين زاده که بارها به عنوان هيات نمونه استان و حتي کشور انتخاب شده اند  گفت : بسيار مايل و راغبيم تا دربرگزاري چنين جشنواره اي در ايام دهه مبارک فجر با شهرداري ، اداره ورزش و جوانان شهرستان و هيات شهرستان همراهي و همکاري نمايم و تمام توان خود را بکار خواهيم بست تا جشنواره اي در خور شان شهروندان تربت حيدريه برگزار نماييم .
جزييات برگزاري اين جشنواره با بررسي زمان ، مکان و نوع بازي ها اطلاع رساني عمومي خواهد شد .

bomy1bomy2


 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112