Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
ثروت نه تنها آن چیزی است که دارید بلکه آن چیزی است که هستید. دنیس ویتلی
اطلاع رسانی اخبار افتتاح و بازديد از پروژه هاي شهرداري به مناسبت دهه مبارک فجر

eftetah1به مناسبت دهه مبارک فجر چند طرح و پروژه عمراني شهرداري تربت حيدريه مورد بهره برداري و بازديدقرار گرفت .

در اين مراسم که با حضور معاونت استاندار و فرماندار ويژه شهرستان تربت حيدريه ، بخشدرا بخش مرکزي اعضاي شوراي اسلامي شهر و جمعي از روساي ادارت شهرستان برگزار گرديد ، ابتدا تعدادي از ماشين آلات خريداري شده شامل فلاسک قير پاش ، دو دستگاه خودرو شن ونمک ، غلطک و دو دستگاه آمبولانس حمل اموات رو نمايي شد . در ادامه پروژه پارک بانوان که با اعتباري بالغ بر 250 ميليون تومان در محل پارک جنگلي پيشکوه در حال اجرا مي باشد مورد بازديد قرار گرفت . آبشار سنگي پيشکوه و محوطه سازي اطراف آن که هزينه اي بالغ بر 120 ميليون تومان را در بر داشته ديگر پروژه اي  بود که مورد بازديد قرار گرفت.
دکتر شورابي شهردار تربت حيدريه در اين باره گفت : در شرايط سخت اقتصادي و با وجود تنگناهاي شديد مالي ، به حمدا... توانسته ايم اقدامات و پروژه هاي خوبي را در شهر تربت حيدريه به بهره برداري برسانيم .
وي افزود : اجراي نهضت آسفالت ، خريد ماشين آلات عمراني ، تشکيل شوراياري محلات و.... از اقداماتي بوده که با حمايت اعضاي شوراي شهر و تلاش همکارانم در شهرداري موفق به انجام آن شده ايم .
دکتر شورابي با بيان اينکه انشاا... با همت و ياري خداوند متعال سعي داريم تا در سال جديد با اجراي نهضت فضاي سبز گامي ديگر به سوي داشتن شهري آباد و زيبا برداريم افزود : اجراي نهضت آسفالت با مساعد شدن شرايط جوي و آب و هوا ادامه خواهد يافت و در حال حاضر تلاش مي کنيم کارخانه آسفالت و سنگ شکن شهرداري را باز سازي و نوسازي نمائيم تا براي ادامه روند آسفالت معابر شهر به مشکل بر نخوريم .

eftetah3eftetah4eftetaheftetah2


 

نظرات 

 
-5 #1 طاهر 14 بهمن 1394 ساعت 11:47
باسلام بنظرم میشود با اعتباراتی خیلی کمتر وبا نگاه اینده نگرانه ونه مقطعی قدم های بزرگی برای شهرمان بر داریم که با هماهنگی و همیاری مردم وپشتکار وجدیت شدنی است
باید فکری برای نگه داشتن زایران علی بن موسی الرضا(ع)
و گردشگری شهرستان داشت که درامدی پاک و همیشگی میباشد
09011357992
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112