Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
شهرونداني که فقط خودشان را مي بينند شهر را به خانه خودشان مي آورند و شهرونداني که شهرشان را مي بينند،سرنوشت خانه را به سرنوشت شهر گره مي زنند.
اطلاع رسانی اخبار ساماندهی سه هزارمتر فضای تبلیغات انتخاباتی توسط شهرداری

shahrdar22دکتر شورابی شهردار تربت حیدریه در این باره گفت : شهرداری تربت حیدریه در راستای معرفی کاندیداهای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و تحقق مشارکت حد اکثری ،

سه هزار متر فضای تبلیغات موقت در سطح معابر و خیابان های شهر تربت حیدریه آماده نموده است . وی افزود : این فضا ها با سازه داربست و بنر سفید آماده و شماره گذاری گریده که بخشی از آنها در محدوده خیابانهای اصلی شهر و بقیه در نقاط دورتر از مرکز شهر می باشند لذا با توجه به اینکه برخی از این محل های تبلیغاتی در نقاطی است که بیشتر مود نظر کاندیداها می باشد با انجام قرعه کشی این مکانها به صورت  عادلانه و بر اساس شانس و قرعه بین کاندیداها توزیع شده است .
دکتر شورابی افزود : تعداد 80 پایه استند و 100 عدد رولاپ که در سطح شهر نصب می باشند نیز بر اساس قرعه بین کاندیداهای محترم توزیع گردیده است .

tablegat         tablegat1


 

نظرات 

 
0 #1 علی 16 اسفند 1394 ساعت 00:43
با سلام و عرض خسته نباشیدخدمت اقای دکتر شورابی
و ضمن تشکر از زحمات شما
با پشتکار و سابقه شما و نیاز جدی شهر به داشتن یک شهر بازی با کیفیت عالی اگر بتوانید یک سرمایه گذار خصوصی برای این بخش را عهده بگیرد یکی از کارهای شایسته و ماندگار برای شما میباشد.
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112