Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
ثروت نه تنها آن چیزی است که دارید بلکه آن چیزی است که هستید. دنیس ویتلی
اطلاع رسانی اخبار اجراي 100 المان گل و گياه و 24 المان خاص نورزي در تربت حيدريه

setad27در نوروز 95 تعداد 124 المان در شهر تربت حيدريه اجرا شد .

دکتر شورابي شهردار تربت حیدریه  در اين باره گفت : از مجموع 124 طرح نوروزی نصب و اجرا شده در این شهر، 24 مورد المان های خاص نوروز است که توسط هنرمندان اجرا شده و بقیه المان ها و طرح های گل و چمن کاری است که توسط واحد فضای سبز شهرداری اجرا شده است.
رمضانعلی شورابی افزود: امسال با تجهیز سامانه روشنایی، فرصت برای بازدید شبانه مسافران و گردشگران نیز از طرح ها فراهم آمد که امیدوار هستیم با تامین اعتبارات مورد نیاز بتوانیم سامانه نورپردازی شهر تربت حیدریه را در سال جاري متحول کنیم.
وی با بیان اینکه امسال در بوستان ها و مبادی ورودی و خروجی شهر نیز کانکس های سرویس بهداشتی و حمام عمومی برای رفاه حال مسافران استقرار یافته بود ، گفت: همچنین آلاچیق ها و سکوهای سیمانی به منظور نصب چادرهای مسافرتی مسافران در نظر گرفته شده بود .
شورابی اظهار داشت: با این حال تمهیدات لازم برای پذیرایی و اقامت مسافران در شرایط نامساعد جوی نیز با همکاری آموزش و پرورش فراهم گرديد .
مسئول فضای سبز شهرداری تربت حیدریه نیز گفت: برنامه نوروزی در زیباسازی میدان ها و بلوارهای سطح شهر، اجرای 50 طرح گل کاری بود که توسط همکاران شهرداری آماده سازی و اجرا گرديد .
سارا امینیان، هزینه اجرای این طرح ها را افزون بر دو میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: برای آبیاری فضای سبز بلوارها نیز سعی شده از سامانه آبیاری تحت فشار و بدون استفاده از تانکر یا کارگر استفاده شود.

setad24

setad29

setad28

setad26


آخرين بروز رساني (يكشنبه ، 22 فروردين 1395 ، 11:51)

 

نظرات 

 
+5 #1 همشهری 22 فروردين 1395 ساعت 16:09
سلام لطفا طرح نور پردازی بلوار باهنر را اجرا کنید خیلی نور ضعیفه اصلا دید نداره لطفا وسط بلوار نور افکن نصب کنید کنار فایده نداره!
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112