Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
فعاليت شما شهرداري ها امروز براي کشور اسلامي يک عبادت است. امام خميني(ره)
اطلاع رسانی اخبار بهره برداري از کارخانه آسفالت بهينه سازي شده شهرداري تربت حيدريه

e-k-asfalt3طرح بهسازي و بروزرساني كارخانه آسفالت 60  تني شهرداري تربت حيدريه با حضور فرماندار، بخشدار، شهردار و برخي دیگر از مسئولان شهرستان، در محل كارخانه آسفالت مورد بهره‌برداري قرار گرفت .

دکتر شورابی شهردار تربت حیدریه در مراسم افتتاح این کارخانه اظهار داشت : با توجه به اينكه اين واحد توليدي ظرفيت بالايي در توليد آسفالت دارد، بايد نسبت به بروز رسانی تجهيزات آن اقدام می شد و لذا در یکسال گذشته با اعتبار یک میلیارد و چهار صد و پنجاه میلیون ریال نسبت به تجهیز و بروز رسانی قسمت های مختلف  آن اقداماتی انجام گرفت.
وي با تاكيد بر اينكه بخش عمده اي از توليدات كارخانه آسفالت شهرداري بايد در پروژه هاي شهري مصرف شود ، افزود : كارخانه آسفالت شهرداري تربت حیدریه برای ارتقا كيفي و افزايش سطح توليد خود همچنان در حال بروزرسانی است.
ابوالقاسم عظيمي ، معاون عمراني شهرداري تريت حيدريه نيز در اين باره گفت : اين كارخانه بيش از 30 سال قدمت دارد و تا كنون به صورت دستي فعاليت داشته كه با همكاري شهردار به صورت كاملاً اتوماتيك بازسازي شده است و آماده توليد آسفالت با كيفيت است.
عظيمي تصريح كرد: يكي از اساسي‌ترين ساختارهاي شهرداري‌ها بحث آسفالت معابر است كه بازسازي آسفالت، چشم وچراغ هر شهري است و تا كنون 50 محله و كوچه فرعي با مشاركت شهرداري دربرنامه آسفالت و جدول‌كشي قرار دارند.
وي ادامه داد : با توجه به وسعت شهر تربت حيدريه در سال گذشته 30 هزار تن آسفالت توليد شده است كه معادل300  هزار متر مربع را پوشش داده كه در خيابان‌هاي اصلي مورد استفاده قرار گرفته است.
عظيمي افزود : تعویض بلبرینگ های میکسر کارخانه، تبدیل باسکول شاهین مصالح و قیر به لودسل، خریداری کمپرسورباد و تبدیل جک های روغنی به بادی ، ساخت سیلوی ذخیره آسفالت و همچنین ساخت سه عدد فیدر جهت جداسازی مصالح و تولید آسفالت بخشی از تجهیزات بروز رسانی شده این کارخانه در طی یکسال گذشته محسوب می شود.

e-k-asfalt

e-k-asfalt2

e-k-asfalt1


آخرين بروز رساني (شنبه ، 18 ارديبهشت 1395 ، 07:10)

 

نظرات 

 
+1 #1 علی 10 تیر 1395 ساعت 12:54
اگر شهردار محترم به فکر ایجاد یک جمعه بازار خودرو باشد خیلی درآمد زایی برای شهرداری ایجاد میشود و متقاضی بسیار بالایی هم بدلیل مرکزیت شهرستان در مسیر شهرستان ها و روستاها دارد...
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112