Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
ثروت نه تنها آن چیزی است که دارید بلکه آن چیزی است که هستید. دنیس ویتلی
اطلاع رسانی اخبار نشست خبري شهردار تربت حيدريه با اصحاب رسانه

neshst- tttدکتر شورابي شهردار تربت حيدريه به مناسبت 17 مرداد ماه روز خبرنگار ، نشستي خبري با اصحاب رسانه برگزار نمود .

ايشان در ابتدا ضمن عرض خير مقدم و تبريک روز خبرنگار گفت : از بدو شروع بکار در شهرداري تربت حيدريه سعي بر اين بوده که شهروند درجه يک و دو نداشته باشيم و در تمام نقاط شهر تربت حيدريه فعاليت کنيم . اينگونه نبوده است که نگاه ويژه اي به مناطق مرفه نشين و به اصطلاح بالاي شهر داشته باشيم بلکه بيشتر مناطق کمتربرخوردار و حاشيه اي شهر را مد نظر قرار داده ايم .
شهردار تربت حيدريه افزود : شرايط شهرداري ها بسيار بغرنج است و درآمد ها حتي در کلانشهرها به شدت کاهش پيدا کرده است . تامين هزينه هاي جاري شهرداري ها بسيار مشکل است و فعاليت هاي عمراني تعطيل است . اما خوشبختانه شهرداري تربت حيدريه در همين شرايط موفق به خريد 500 تن قير شده است  همچنين کارگاه هاي عمراني فعالي در سطح شهر مشغول هستند و اکيپ آسفالت شهرداري نيز در حال اجراي روکش آسفالت در معابر سطح شهر مي باشد .
ايشان در مورد نقش رسانه در ياري رساني به شهر و داشتن شهري آباد گفت : اصحاب رسانه مي توانند با قلم زدن در قالب مقاله ، طنز و... مردم و شهروندان را راهنمايي و تشويق به نگهداري و مراقبت از فضاهاي شهري مانند فضاي سبز ، تاسيسات نصب شده در بلوارها و ميادين ، وسايل بازي کودکان در پارکها ، تحويل به موقع پسماند و... نمايند .
بعنوان مثال در شب عيد و در فروردين امسال 12 ست بازي استاندارد کودکان در پارکهاي سطح شهر تربت حيدريه نصب کرده ايم که مراقبت و نگهداري از اين وسايل به عهده شهروندان مي باشد .
ايشان 25 تا 30 درصد هزينه هاي شهرداري ها را هزينه هاي دوباره کاري در آيتم هاي مختلف عنوان نمود و افزود : اگر اطلاع رساني صحيح و خوبي به شهروندان صورت بگيرد و آنها هم در جريان امور و شرايط قرار بگيرند مطمنا همراهي بهتر و بيشتري با خدمتگذاران خود در شهرداري خواهند داشت .
دکتر شورابي در ادامه اين نشست به سوالات خبرنگاران حاضر پاسخ داد و در پايان ايشان به اهداي لوح تقدير و هديه اي به خبرنگاران از آنان تجليل نمود .


 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112