Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
همیشه بزرگوارتر از آن باشید که برنجید و نجیب تر از آن باشید که برنجانید. شاکتی گواین
اطلاع رسانی اخبار افتتاح پروژه هاي شهرداري تربت حيدريه به مناسبت هفته دولت

ttttttttدر آخرین روز از هفته دولت، پروژه هاي شهرداري تربت حيدريه افتتاح  و مورد بهره برداري قرار گرفت. شهرداري تربت حيدريه با 13 پروژه  و هزينه اي 125 ميليارد ريالي سهم عمده اي در پروژه هاي هفته دولت در سطح شهر تربت حيدريه داشت .


از مهمترين اين پروژه ها بوستان مهر بانو ( پارک بانوان ) مي باشد  که در محل پارک جنگلی پیشکوه شهرتربت حيدريه به بهره برداری رسید.
دکتر شورابي ، شهردار تربت حیدریه در مراسم افتتاح این طرح گفت : این بوستان در زمینی به مساحت هشت هزار و 500 مترمربع با اعتباری افزون بر هشت میلیارد و 400 میلیون ریال ساخته شده است.
شورابی افزود: بوستان ویژه بانوان شامل پیست اسکیت، ایستگاه بدنسازی، زمین ورزشی والیبال، هندبال و فوتبال، باغ صخره ای و آبنما است.
وي افزود : بانوان می توانند همه روزه به جز جمعه ها که متعلق به خانواده هاست، از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب از این محیط زیبا بهره مند شوند.
اشرف جهانشیری ، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی تربت حیدریه در اين مراسم طي سخناني گفت : تنها برای جانمایی بوستان بانوان 2 سال کار مطالعاتی صورت گرفته است و اين بوستان بعد از مشهد، دومین شهر استان است که صاحب بوستان ویژه بانوان شده و این نشان از توجه خاص مسئولان به جایگاه بانوان دارد.
وي افزود : بانوان نسبت به مردان تلاش بیشتری می کنند اما به آنان کمتر توجه می شود که انتظار می رود مسئولان به دیگر حوزه های بانوان نیز توجه ویژه داشته باشند.
ديگر پروژه مهم  شهرداري تربت حيدريه ، افتتاح مرکز کنترل ترافيک شهر تربت حيدريه بود  .
دکتر شورابي ، شهردار تربت حیدریه در آیین بهره برداری از این مرکز گفت : پس از تصویب راه اندازی مرکز کنترل ترافیک تربت حیدریه در شورای شهر، این مرکز با همت دست اندرکاران شهرداری و راهنمایی و رانندگی با هزينه اي  2 میلیارد و 500 میلیون ریالي احداث گرديده است .
رمضانعلی شورابی با بیان اینکه مرکز کنترل ترافیک شهر تربت حيدريه سومين مرکز در استان خراسان رضوي مي باشد گفت :  اين مرکز مجهز به 8 دوربین مي باشد  که 5 دوربين آن با مشارکت اتحادیه صنف طلافروشان تربت حیدریه خریداری شده است ، ايشان افزود : سه دوربین در چهار راه بیمارستان نهم دی، میدان باغ سلطانی و چهارراه شورا و بقیه در میدان مرکزی شهر نصب شده است و اکنون می توان سر وسامان بهتر و شایسته تری به اوضاع حمل و نقل و ترافیکی شهر بدهیم.
شهردار تربت حيدريه گفت  :  اين مرکز به لحاظ فنی به گونه ای طراحی شده که بنا به مقتضیات زمان و مکان، قابل توسعه است، اما گسترش آن نیازمند تخصیص و اعتبارات لازم است.
در ادامه اين مراسم چند طرح عمرانی شامل ساخت و تجهیز بوستان های شهری، ساماندهی معابر و ورودی های شهر و محلات تربت حیدریه به بهره برداری رسید.
به گفته شهردار تربت حیدریه برای ساماندهی ایستگاه اتوبوس، جدول گذاری و آسفالت بلوار باهنر 35 میلیارد ریال، نصب 10 ست بازی در بوستانهای شهری یک میلیارد و 800 میلیون ریال، تکمیل بوستان علم الهدی در شهرک ولی عصر 3 میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

tttttttt1

ttttttt3t

tttttttt2


 

نظرات 

 
+5 #1 همشهری 10 شهریور 1395 ساعت 08:05
سلام میخواستم ببینم پروژه کمربند سبز تربت ک چندین سال قبل نویدشو دادین به کجا رسیده!!؟ این پروژه در زیبایی شهر خیلی تاثیر داره لطفا اجرا کنید. ممنون
نقل قول
 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112