Get Adobe Flash player
ورود کاربران
آیا می دانید؟
حریم مصوب: 14800 هکتار
حریم پیشنهادی: 12000 هکتار
محدوده شهر: 1852 هکتار
محدوده شهرک: 330 هکتار
محدوده پیشنهادی: 99 هکتار
محدوده خدماتی(محدوده قانونی):محدوده پیشنهادی+ محدوده شهر + محدوده شهرک=2281 هکتار
شهرونداني که فقط خودشان را مي بينند شهر را به خانه خودشان مي آورند و شهرونداني که شهرشان را مي بينند،سرنوشت خانه را به سرنوشت شهر گره مي زنند.
اطلاع رسانی اخبار آتش نشانی تربت حیدریه، نیازمند امدادرسانی ۴۰۲ عملیات امداد و نجات در شش ماه نخست امسال/اطفاء حریق بیشترین ماموریت آتش نشانی تربت حیدریه

atsh - neshan3سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تربت حیدریه در مراسمي که به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشان برگزار گرديد گفت : امدادرسانی به شهروندان این شهر از ساختمانی صورت می گیرد که در صورت وقوع حادثه، خود به امدادرسانی نیاز دارد.


مهندس عظیم میرزایی افزود : ساختمان آتش نشانی از نظر اصول مقاوم سازی مشکل دارد و رفع این مشکل و دیگر کمبودها دست کم نیازمند 65 میلیارد ریال اعتبار است.
وی با اشاره به نبود خودرو مجهز به نردبان بلند، گفت : علی رغم وجود مجتمع های تجاری و مسکونی چند طبقه در تربت حیدریه، خودرو نردبان دار که حدود 54 متر ارتفاع داشته باشد برای این سازمان ضروری است که تامین آن 50 میلیارد ریال اعتبار می طلبد و این در حالی است که امسال از استانداری تنها یک میلیارد ریال دریافت کرده ایم.
میرزایی تجهیزات خودرویی آتش نشانی تربت حیدریه را 9 دستگاه با عمر مفید 40 تا 50 درصد عنوان کرد و افزود: اکنون با کمبود 22 نفر نیرو بر اساس شرایط موجود مواجه هستیم که طبق چارت تعیین شده از سوی وزارت کشور و با توجه به رتبه 9 شهرداری تربت حیدریه، باید 100 نیرو شامل 20 نفر نیروی اداری و 80 نفر نیروی عملیاتی داشته باشیم و حال آنکه هم اکنون تنها 50 نیرو داریم.
وی گفت: با توجه به استقرار سه ایستگاه آتش نشانی در شهر تربت حیدریه، متاسفانه نبود حداقل امکانات و تجهیزات تخصصی، مشکلاتی را برای مقابله با حوادث بزرگ به وجود آورده است.
میرزایی بیشترین حوادث این شهر را به ترتیب آتش سوزی، تصادفات، برق گرفتگی و مواجهه با حیوانات عنوان کرد و افزود: در نیمه نخست امسال آتش نشانی به 402 فقره حادثه امدادرسانی کرد که بیشترین آن اطفای حریق به تعداد 237 مورد بوده است.
وی افزود: در زمان آب گرفتگی معابر نیز به دلیل فقدان دستگاه موتورپمپ، ناگزیر از امانت گرفتن موتور پمپ از دیگر واحدهای شهرداری هستیم که این شایسته سازمانی 44 ساله نیست.
در حاشیه این مراسم، ضمن انجام مانور خودروهای آتش نشانی در سطح شهر، نمایشگاهی از امکانات و تجهیزات آتش نشانی تربت حیدریه افتتاح و مانور عملیات امداد و نجات توسط چند مامور آتش نشانی اجرا شد.

atsh - neshan1

atsh - neshan2

atsh - neshan


 

افزودن نظر

کد امنیتی
تصویر جدید

?> Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 84 Deprecated: Non-static method JTable::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/session/storage/database.php on line 89 Deprecated: Non-static method JFactory::getDBO() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /volume1/web/thcity/libraries/joomla/database/table.php on line 112