پیوندها

torbatshora11

pishkoohnet1

رسیدگی به شکایات

شهرداریها

استانداری خراسان رضوی

سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی

vezarat

air1

118-2 

مناسبت روز

جلسه بررسی برنامه اقدام جامع مشترک ستاد بازآفرینی پایدار شهری تربت حیدریه و درصد تحقق برنامه ها ظهر روز گذشته در محل دفتر شهردار تربت حیدریه و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ، روسای و نمایندگان ادارت برگزار شد .

همراهی ، همت و مطالبه گری مردم مهمترین عامل در اجرای پروژه ها و طرح های شهری است . مطالبه به حق شهروندان تربتی در خصوص جمع آوری پل ولیعصر (عج) موجب شد تا مدیریت شهری این صدای به حق را بشنود و پیگیر خواسته شهروندان شود .

کار کردن با روش ها و سیستم های مدیریتی سنتی ، مانند آن است که با یک خودروی دهه چهل و پنجاه ، عزم سفر یا مسابقه سرعت در پیست داشته باشید .

سنگینی و فربه ای بدنه شهرداری و روزآمد نبودن روش های پاسخگویی و نرم افزار های مدیریتی باعث سنگینی و کندی حرکت این مجموعه شده است .  در حالی که افزایش هزینه های جاری و نداشتن شفافیت و سرعت لازم در پاسخگویی  از چالش های جدی اتکا به روش های قدیمی است .  مهندس مجتهدی شهردار تربت حیدره با اعلام این مطلب گفت : خرید ، نصب و راه اندازی نرم افزار های مدیریتی جدید در زمینه های امر مالی و حسابداری ، پرسنلی ، انبار ، اتوماسیون اداری که ظرف ماههای اخیر انجام شده است ، در راستای تبدیل کردن سیستم اداری شهرداری به یک شهرداری خوب بوده است .شهردار تربت حیدریه در پاسخ به این مطلب که یک شهرداری خوب از دیدگاه ایشان چگونه شهرداری است بیان داشت : یک شهرداری خوب شهرداری است که پاسخگویی به ارباب رجوع در کمترین زمان ممکن و به صورت روشن و شفاف باشد و مجموعه فرایند های اداری در آن باعث راندمان بیشتر و کاهش هزینه گردد .  مجتهدی افزود : به عنوان مثال در نرم افزار جدید امور مالی و حسابداری، ثبت ردیف و شماره و ردیف هزینه ای یا درآمدی و ثبت شماره سند و تاریخ همگی بصورت اتوماسیون انجام می شود ، در صورتی که در گذشته به صورت دستی بوده است که هم صرف زمان بیشتر و کاهش دقت نظر در ثبت و ضبط اسناد مالی از اشکالات عمده آن بوده ، ضمن اینکه گزارش دهی در سیستم قبل به کندی صورت می پذیرفت .شهردار تربت حیدریه گفت : اقداماتی هم که در حوزه اجرایی در حال انجام است  از جنس اقداماتی است که کاهش هزینه ها و دقت را به همراه خواهد داشت از جمله خرید دستگاه مکانیزه حمل زباله ، دستگاه مکانیزه مرمت آسفالت ، خرید و راه اندازی خط تولید موزاییک پلیمری . مهندس محمد صادق مجتهدی افزود : در مبحث انجام توافق و تخریب املاک واقع در مسیر ، با مساعدت و نگاه ویژه اعضای شورای اسلامی شهر ، با پرهیز از پراکنده کاری ، املاکی که توافق و تخریب آنها تاثیر سریع و مثبتی در تکمیل طرح بازگشایی معابر دارد  در دستور کار است .

شهرداري تربت حيدريه در نظر دارد به منظور رشد و بهبود سيماي بصري شهر تربت حيدريه بعنوان قطب زعفران دنیا و هويت بخشي به ميادين ومعابر شهري نسبت به برگزاري مسابقه طراحي المان زعفران اقدام نمايد .

لذا از كليه شرکت های سرمایه گذاری ، هنرمندان ، مهندسين معمار و ساير علاقمندان دعوت بعمل مي آيد تا بصورت مشارکتی در طراحی و اجرای المان های ذکر شده در اين مسابقه شركت نمايند.

محل اجرا : محل طراحی و  نصب المان  زعفران  واقع در میدان 22 بهمن  می باشد

جلسه علنی شورای اسلامی شهر با حضور شهردار تربت حیدریه و معاونین ایشان در محل سالن جلسات این شورا برگزار شد .در این جلسه ابتدا نادر سلیمانی ، رئیس شورای اسلامی شهر ضمن عرض خیر مقدم به مهندس مجتهدی و معاونین ایشان ، از زحمات و تلاشهای ایشان در مدت تصدی بر شهرداری قدردانی نمود و گفت : درخواستها و اولویت های اعضای شورای اسلامی شهر همان خواسته های شهروندان است و لذا طی جلسه ای با حضور همه اعضای شورای اسلامی شهر این اولویت ها به صورت مکتوب آماده و تقدیم شهردار محترم گردید و در این جلسه اقدامات شهرداری در خصوص اولویت های اعلامی شورای شهر را توسط شهردار محترم تشریح می گردد .

ما 179 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار
کاربران
2
مطالب
619
نمایش تعداد مطالب
1358402
آخرین نظرات
 • سلام خدمت شهردار و اعضای محترم شورای شهر و پرسنل زحمتکش شهرداری تشکر می کنم که در دو سال اخیر به قدر ...
   
 • سلام خدمت شهردار و اعضای محترم شورای شهر و پرسنل زحمتکش شهرداری تشکر می کنم که در دو سال اخیر به قدر ...
   
 • با باز سازی چنداتوبوس نمیتوان مردم را ترقیب به استفاده از اتوبوس های درون شهری کرد بلکه باید با بکار ...
   
 • باسلام.به نظر من اگر سرویس دهی منظم باشد چرا مردم استقبال نکنند؟عمده فعالیت شما در خط شهرک خلاصه شده ...
   
 • باسلام اگرممکنه بفرمایید قصد اجرای طرح را دارید واینکه اگر مسابقه است جایزه اش چیست؟
?>